Обробка даних...

Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

До уваги клієнтів ТОВ «Львівенергозбут», які користуються «зеленим» тарифом!

17.04.2020

На сьогодні ТОВ «Львівенергозбут» не отримало відшкодування НЕК «Укренерго» за березень 2020 року для здійснення виплати побутовим  клієнтам  за електроенергію, генеровану установками приватних домогосподарств. Відтак, у компанії відсутні кошти для розрахунків зі споживачами за «зеленим» тарифом. 

Обсяг електроенергії, виробленої приватними домогосподарствами Львівської області у березні 2020 року, складає 1,6 млн кВт∙год, а вартість такої електроенергії, яку має оплатити ТОВ «Львівенергозбут» — 7,6 млн грн.

Виплати за «зеленим» тарифом будуть здійснені одразу ж після того, коли НЕК «Укренерго» відшкодує ТОВ «Львівенергозбут» послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел.

ТОВ «Львівенергозбут» звертається клієнтів з проханням врахувати ці причини затримки розрахунків та зрозумінням віднестись до ситуації!

Для інформації.

Взаємовідносини між постачальником універсальних послуг та приватним домогосподарством, яке власною генеруючою електроустановкою здійснює виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, регулюється Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018р. із змінами та подовненнями  (надалі  -  ПРРЕЕ) та договором про купівлю-продаж електричної нергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством (надалі – Договір купівлі-продаж).

Між ТОВ «Львівенергозбут» - Постачальником універсальних послуг  та  споживачами укладено договори про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством.

ПРРЕЕ зобов’язує Постачальника універсальних послуг купувати у Споживача електричну енергію за «зеленим» тарифом в обсягах, що перевищує місячне споживання електричної енергії.   

Відповідно до договору про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел (надалі – Договір), який укладений між ТОВ «Львівенергозбут» (Постачальником універсальних послуг) та НЕК «Укренерго» (Замовник), Замовник оплачує Постачальнику вартість наданих послуг за цим Договором згідно з постановами НКРЕКП, виходячи з фактичних обсягів купівлі виробленої електричної енергії генеруючими установками у приватних домогосподарств за «зеленим» тарифом.

Така оплата, яка має здійснюватися НЕК «Укренерго» на виконання умов цього Договору, є єдиним джерелом для ТОВ «Львівенергозбут» щодо виконання своїх грошових зобов’язань перед споживачами для проведення повної оплати за вироблену електричну енергію генеруючими електроустановками на підставі Договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством.

Відзначимо, що величина «зеленого» тарифу є в рази більшою від ціни, за якою Постачальники універсальних послуг здійснюють закупівлю електричної енергії на сегментах ринку електричної енергії для подальшого постачання такої різним категоріям споживачів. У ТОВ «Львівенергозбут», як Постачальника універсальних послуг, відсутні грошові ресурси на купівлю у приватних домогосподарств електроенергії за таким високим тарифом. Так, для прикладу, обсяг електроенергії виробленої приватними домогосподарствами Львівської області у березні 2020 року складає 1,6 млн. кВт∙год, а вартість такої електроенергії, яку має оплатити ТОВ «Львівенергозбут», складає аж 7,6 млн. грн.

На виконання вимог Договору, ТОВ «Львівенергозбут» підготовало та надіслало у НЕК «Укренерго» всі необхідні документи для відшкодування послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел за березень 2020р. На сьогодні такі послуги ТОВ «Львівенергозбут» за березень 2020р. не відшкодовані.

Враховуючи наведене, до моменту відшкодування НЕК «Укренерго» послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел, у ТОВ «Львівенергозбут» відсутня кошти для здійснення виплати за електроенергію, генеровану установками приватних домогосподарств.

Відтак, виплата за електроенергію, генеровану установками споживачів за березень 2020 року, буде здійснена одразу після  того, як НЕК «Укренерго» відшкодує ТОВ «Львівенергозбут» послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел.

.
facebookyoutube