Обробка даних...

Завантаження
Розмір шрифту
A
A
A
Колір сайту
A
A
Звичайна версія сайтуЗвичайна версія сайту

Пошук
Пошук
Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Львiвенергозбут

Знайти

Рахунки з врахуванням компенсації виставлені на каси банків та персональний кабінет

15.02.2021

12.02.2021р. Мінсоцполітики, згідно Порядку використання коштів для надання компенсації деякими категоріями споживачів електричної енергії (затвердженого постановою КМУ № 64 від 01.02.2021р.) спрямувало бюджетні кошти ТОВ «Львівенергозбут» (постачальнику універсальних послуг).
 
В свою чергу ТОВ «Львівенергозбут» оперативно зарахувало дані кошти, як часткову оплату за спожиту у січні 2021 р. електричну енергію, на особові рахунки споживачів. Рахунки з врахуванням компенсації виставлені на каси банків та Персональний кабінет.
У разі, якщо оплата за спожиту електричну енергію була здійснена до моменту надання компенсації, то така компенсація буде врахована в оплату наступних виставлених рахунків.
 
Нагадаємо, компенсація згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 64 —сума компенсації, розрахована відповідно до Постанови КМУ від 01.02.2021 № 64.
 
Компенсація надається на електричну енергію, спожиту у I кварталі 2021 р., побутовим споживачам (окрім тих, які отримують житлову субсидію), для яких діяв до 31.12.2020 р. знижений тариф, і які використовують електроенергію для опалення (в межах обмежень 3000 кВт∙год на місяць), а також дитячим будинкам сімейного типу, багатодітним та прийомним сім’ям.
 
Компенсація розраховується як різниця вартості електричної енергії за тарифом 1,68 грн./кВт∙год та тарифом 0,90 грн./кВт∙год. (для електроопалення в межах 3000 кВт∙год на місяць).
 
За наявності обліку споживання електричної енергії за періодами часу застосовуються відповідні тарифні коефіцієнти.
 
facebookyoutube